PS4 omanikud nõuavad paremat süsteemi

2

Taaskord on algatatud PS4 omanike poolt kampaania nõudmaks paremat süsteemi. Seekord on kampaania algatajateks NeoGAF kasutajad.

Hoolimata sellest, et Sony on saavutanud märkimisväärset edu uue põlvkonna konsooliga, on neil endiselt tõsiseid raskusi pakkuda oma kasutajatele stabiilset, korraliku online süsteemi. Rääkimata igasugustest veidratest bugidest ja probleemidest on PlayStation Network korduvalt ka ebaregulaarsetel aegadel maas. Viimane maasolek Ühendriikide Iseseisvuspäeval põhjustas ameeriklaste seas tõsise pahameeletormi.

Rääkimata siis mitmetest tavalistest lihtsatest funktsioonidest mida tänapäevane online süsteem aastal 2015 võiks pakkuda. Kaks aastat peale PlayStation 4 väljatulekut pole Sony suutnud endiselt pakkuda kasutajatele nende poolt enim nõutud/soovitud parandusi. Sealhulgas kasvõi sellist lihtsat asja nagu oma online/offline staatuse muutmine.

Seetõttu on NeoGAF kasutajad teema uuesti üles võtnud ja loonud #BetterPSN kampaania. Mõned näited nende poolt nõutavatest muudatustest PSN’ga:

  • Online/offline staatuse muutmine
  • Kasutajate profiililehekülg mis näitab lemmikmänge, ekraanitõmmiseid ja videosid
  • Võimalus kustutada vana kraam (vanad demod, aegunud beetad, jne) oma kataloogidest.
  • Parem sõbralist, mis sisaldab sõprade hüüdnimesid, grupeerimise võimalus, VIP nimekiri koos notifikatsioonidega.
  • Online/offline notifikatsioonid
  • Võimalus saata oma videosid ka sõpradele
  • Otsimise võimalus ja filtrite süsteem oma ajaloo ja mängunimekirjade jaoks
  • Parandada probleem mis ei luba kasutajatel PSN Store kasutada teatud situatsioonides ja nõuab konsooli restarti.

Täiesti mõistlikud ja loomulikud soovid PSN kasutajatelt. Enamus neist funktsioonidest on täna Xbox One kasutajatele juba olemas, ning Microsoft jätkab endiselt regulaarselt uute uuenduste ja parandustega iga kuu. Microsoft on koostöös kasutajatega loonud isegi spetsiaalse tagasiside lehekülje kus uuritakse kasutajatelt millistest funktsioonidest on nad tulevikus huvitatud. Samal ajal on Sony aga edu loorberitele puhkama jäänud ja oma kasutajad unustanud.